Objednávky 0917 433 813

Prenájom ateliéru

Ponúkame vám na prenájom novootvorený ateliér za najnižšie ceny v Bratislave. Napriek nízkym cenám prenájmu je ateliér vhodný pre amatérsku aj profesionálnu tvorbu. V ateliéri sa nachádzajú zábleskové svetlá značky Elinchrom (rada RX a BXRi) vrátane originálneho príslušenstva. Spoločnosť Elinchrom Ltd. patrí medzi popredných svetových výrobcov osvetľovacej techniky s viac ako 50 ročnou históriou. Aj my sme pri výbere značky vsadili na kvalitu „Made in Switzerland“. Značku Elinchrom používa aj autor mnohých kníh o fotografovaní Scott Kelby.V ateliéri sa nachádza príslušenstvo aj od iných dodávateľov ako napr. Fomei a Walimex. Úplný zoznam vybavenia nájdete v časti vybavenie ateliéru.

Ateliér street media

Ateliér sme vybavili stropným závesný systémom, takže sa vám žiadne káble nebudú pliesť pod nohy. Spolu so systémom bezdrôtového odpaľovania EL-Skyport máte dokonalú voľnosť pri vašej tvorbe.

Pomocou EL-Skyport môžete kontrolovať silu každého záblesku priamo z vysielača umiestnenom na tele fotoaparátu. Ovládanie zábleskov je jednoduché a zvládne ho každý po 5 min. inštruktáži. Ateliér je vhodný pre rôzne fotografické žánre, vrátane produktovej fotografie. Rozmery hl. miestnosti  sú 6x6m. Výška stropu je 4 m. K dispozícii je tiež samostatná miestnosť na prípravu modeliek a na prácu s PC. Celková rozloha ateliéru je 56m2. K dispozícii máte 4 zábleskové jednotky o celkovej sile 2200 Ws. (2 x 600Ws a 2 x 500Ws)Kompletný zoznam vybavenia ateliéru nájdete v časti vybavenie a príslušenstvo.

Fotoateliér sa na nachádza v areály BBP (Bratislava Business Park) na Úderníckej ulici v Petržalke. K ateliéru je dobrá dostupnosť automobilom aj MHD (Zastávka ŽST Petržalka).

Podrobné informácie o cene nájdete v časti cenník prenájmu fotoateliéru. Pred rezerváciou si nezabudnite skontrolovať dostupnosť ateliéru v požadovanom termíne

Elinchrom 50 rokov